Рохан

Новий масштаб опірності стресам

РОХАН, як і ВІСБІ, відноситься до нового покоління гібридів озимого ріпаку від NPZ-LEMBKE® – з вражаючою зимостійкістю і посухостійкістю.

Василь Телегін
ЗАТ НПФ “Урожай”, філія “Заповіт Шевченка”, Черкаська область:

“48 ц / га Роха прибрано в 2012 році з площі 148 га, і не втратили жодного зерна завдяки високій стійкості до розтріскування”.

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО СТРЕСІВ

РОХАН добре переніс сильні пізні заморозки в 2011 року з непошкодженим листовим апаратом. У пізнью посушливу ​​весну 2013 року РОХАН проявив себе швидким стартом і надзвичайно інтенсивним бічним розгалуженням. Основою цьому служить глибоко розвинена, потужна коренева система Роха, яка дозволяє діставати з глибини вологу і поживні елементи. Тому РОХАН, навіть на легких ґрунтах і при посухи дає високий урожай. Типовий темно-зелений колір листового апарату Роха говорить про те, що у цього гібрида відмінна здатність засвоювати азот з глибоких горизонтів грунту.

СИЛЬНИЙ ПРИ ПІЗДНІХ СТРОКАХ ПОСІВУ

РОХАН володіє здатність швидкого розвитку восени, що було добре помітно під час сухої і пізньої осені 2010 року. Посіви гібрида РОХАН увійшли в зиму, в основному, вирівняними і добре розвиненими, з темно-зеленим забарвленням листового апарату.

РОХАН1

Підприємство: ПП “Агро Експрес Сервіс”
Область: Рівненська, Волинська, Тернопільська
Орна площа: 28.000 га
Посіяно під ріпаком: 8.750 га
Олег Чалик, головний агроном:

“У 2012 році і на наших супесчано і важких суглинних грунтах ми прибрали з 2.000 га Роха в середньому 37 ц / га”

ВИСОКА СТІІЙКІСТЬ ДО ХВОРОБ І ВИЛЯГАННЯ

РОХАН має високу стійкість до найважливіших хвороб ріпаку, таких як, фомоз і циліндроспоріоз. Ця якість в комбінації з середньорослим і компактним типом росту підвищують стійкість до вилягання.

ВИСОКА ВРОЖАЙНІСТЬ

Завдяки високій стійкості до стресів РОХАН переконує своєю врожайністю більше 45 ц / га, яка була отримана в умовах екстремальної посухи навесні в 2009 і 2010 роках. У 2012 році РОХАНу вдалося зайняти в багатьох регіонах провідні позиції з урожайністю до 50 ц / га. За популярністю РОХАН йде по стопах найкращого сорту озимого ріпаку селекції NPZ-LEMBKE® ВОТАН.

РОХАН – ДОГЛЯД ЗА ПОСІВАМИ
Розвиток восени +++++
Ранній посів немає
Піздній посів ++++
Густота посіву 40-50 рослин /м2
Стійкість до вилягання ++++
Резистентність до фомозу ++ +
Придатність до комбайнування ++++
Застосування регулятора росту:
Осінь, стадія 4-6 листків 0,8 -1,2 л/га
Весна, висота рослин 20-30 см 0,5 – 0,7 л/га
Внесення N навесні, дуже рано 2 х 70 кг/га
+++ – Швидке / високе / гарне

РОХАН3

Задайте питання з цього товару