Вісбі

Новий масштаб для високих врожаїв

Вже через три роки, після впровадження на ринок, ВІСБІ став лідером з вирощування рапсу в Європі. ВІСБІ унікальним чином поєднує в собі раннє дозрівання і стабільно високий урожай зерна.

В’ячеслав Черкащенко,
головний агроном:
Підприємство: ЗАТ НПФ “Урожай МХП”
Область: Черкаська
Посіяно під ріпаком: 5.395 га

«Три роки тому ми перейшли повністю на нові гібриди NPZ-LEMBKE®. У 2012 році в середньому ми прибрали 41 ц / га на 5.395 га. ВІСБІ дав 42,5 ц / га »

ВЛАСТИВОСТІ

ВІСБІ має високу швидкість наростання листя, і таким чином, відмінно підходить для пізніх строків посіву, дуже добре контролює восени і навесні розвиток бур’янів. Після екстремальної зими 2011 і 2012 року зимостійкість цього гібрида можна позиціонувати як дуже високу.  Цвітіння раннє і дуже інтенсивне, результатом чого є велика кількість закладених стручком і зернин у стручку. Середньорослий ВІСБІ має інтенсивне бічне розгалуження й характеризується низькою закладкою перших бічних стебел. Комбінація дуже гарної стійкості до вилягання і рівномірного дозрівання дозволяє легко прибирати ВІСБІ.

Завдяки ранньому і гомогенного дозріванню, вологість зерна при збиранні ВІСБІ становить 8-9%, що є особливо важливою перевагою при вирощуванні ріпаку в Лісостепу та Поліссі.

ВІСБІ – ДОГЛЯД ЗА ПОСІВАМИ
Розвиток восени ++++ +
Ранній посів нет
Піздній посів ++++
Густота посіву 40-50 рослин /м2
Стійкість до вилягання + +++
Резистентність до фомозу + + +
Придатність до комбайнування ++++
Застосування регулятора росту:
Осінь, стадія 4-6 листків 0,8 – 1,2 л/га
Весна, висота рослин 20-30 см 0,5 – 0,7 л/га
Внесення N навесні, дуже рано 2 х 70 кг/га
+++ Швидке / високе / гарне

ВІСБІ

Задайте питання з цього товару